Biuro Podróży LIDO Wrocław

Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

img

Aktualności

Od stycznia 2016 r. będzie możliwość bezpośredniej podrózy do Tokio. PLL Lot właśnie uruchamia nowe połączenie z Dalekim Wschodem. Już za kilka miesięcy podróż z Polski do Japonii odbędzie się bez przesiadek.   Zapraszamy do zakupu biletów lotniczych w naszym Biurze.   Japonia Tokio ...
  KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ TEATRU ZDROJOWEGO - CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W POLANICY-ZDROJU TERMIN NAZWA WYDARZENIA  INFORMACJE O WYDARZENIU 06.02.2015 Kabaret Skeczów Męczocych   14.02.2015 I Maraton Zumby w Polanicy Zdroju 3 godzinny maraton z udziałem 4 instruktorów tańca Zumba 14.02.2015 IV Bieg Ulicami Miasta,  Ultramaraton Hrabstwa Kłodzkiego   15.02.2015 Walentynkowa Gala...