Biuro Podróży LIDO Wrocław

 Długi weekend w Kazimierzu Dolnym

 Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

img

Aktualności

KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ TEATRU ZDROJOWEGO - CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W POLANICY-ZDROJU TERMIN NAZWA WYDARZENIA  INFORMACJE O WYDARZENIU ORGANIZATOR 14-04-2016 Z Mieszkiem I chrzcimy Polskę - uroczystość upamiętniająca Chrzest Polski Z Mieszkiem I chrzcimy Polskę - korzenie tradycji narodowej  i  kulturowej- przegląd...
Biuro Podróży LIDO we Wrocławiu życzy wszystkim swoim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom wesołych świąt Wielkanocnych.   Zespół Biura Podróży LIDO   ...