Biuro Podróży LIDO Wrocław

Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

img

Aktualności

Zawsze świeże oferty na bilety lotnicze, ciekawe połączenia, promocyjne ceny. Kup bilet lotniczy, a znajdziemy dla Ciebie odpowiedni hotel na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na www.lido.com.pl/promocje-bilety-lotnicze.html ...
KALENDARZ WYDARZEŃ KULTURALNYCH W POLANICY ZDRÓJ   STYCZEŃ 2015   v  07-09.01 - Kalejdoskop Talentów. Zima 2015  Międzynarodowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Teatr Zdrojowy   v  09.01 – Teatr Impresaryjny Kraków Teatr Zdrojowy, godz .8:40 - Dziady cz. II; godz. 10:10 - W Krainie Króla Lwa godz...