Biuro Podróży LIDO Wrocław

Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

img

Aktualności

Na stronie www.polanica.pl pojawił się już nowy kalendarz imprez na Lato 2014, które odbęda się w tej pięknej miejscowości. Wśród nich m.in. koncerty muzyki organowej i kameralnej, koncerty bluesowe i jazzowe, warsztaty dla dzieci, imprezy sportowe i wiele innych.   Zapraszamy!     ...
Biuro Podróży LIDO Wrocław zaprasza na kolejną edycję Turystycznej Majówki, która odbędzie się w terminie 16-17.05.2014 na ulicy Świdnickiej (na odcinku od przejścia podziemnego do Rynku). W trakcie jej trwania znajdziecie mnóstwo ciekawych ofert turystycznych (wyjazdy wakacyjne, wczasy, pobyty nad...