Biuro Podróży LIDO Wrocław

Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Biuro Podróży LIDO

img

Aktualności

Zapraszamy serdcznie na koncert noworoczny - galę operetkową, która odbędzie się w Teatrze Zdrojowym w Polanicy Zdrój 1 stycznia - bilety już w sprzedaży.   ...
Dziś kolejna Szalona Środa z LOTem, co oznacza dużo tańsze bilety lotnicze do Hamburga, Tel Awiwu i Tbilisi. Koniecznie sprawdź co kryje promocja.   Więcej informacji na naszym Facebookowym profilu   Zapraszamy do kontaku (71) 344 51 51 ...