Biuro Podróży LIDO Wrocław

Biuro Podróży Lido istnieje na wrocławskim rynku turystycznym od 1993 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży służbowych dla firm, w ramach której  oferujemy m.in. rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia, pośrednictwo wizowe.

Naszą specjalnością jest również organizacja imprez na zamówienie i  incentive na cały świat. Przygotowujemy i realizujemy imprezy według potrzeb firm i instytucji.

Dla  klientów indywidualnych oferujemy szeroki wybór wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów polskich i zagranicznych.

Nasza marka ActivePoland zajmuje się organizacją krajowej turystyki aktywnej, eventów i konferencji dla firm, a także tradycyjną turystyką krajową: wycieczki po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i całej Polsce, pobyty weekendowe.

 

img

Aktualności

Święta już za pasem. Zaczynamy się przygotowywać, pewnie jak i Wy. Dlatego nasze Biuro będzie nieczynne w Wigilię 24 grudnia. Do tego czasu zapraszamy do wizyty w Biurze w rygorze sanitarnym, obowiązkowo z maseczką, jak również po 28.12, kiedy znów...
Lufthansa wraca na lotnisko w Pyrzowicach Od 25 października samoloty Lufthansy wystartują z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Początkowo pasażerowie będą mieli dostęp do 5 cotygodniowych połączeń z Frankfurtem według poniższego rozkładu:   - LH1363 Katowice 07:00 – 08:45 Frankfurt (poniedziałki, wtorki, środy, piątki...